O MNIE

fotograf-tarnow

Mateusz Zaczkiewicz – Fotograf, Tarnowianin, rocznik 1987.
O mnie słów kilka, a raczej o sposobie mojej pracy.
Fotografując reportaż ślubny staram się być całkowicie niewidoczny. Nie ingeruję znacząco w bieg wydarzeń, które lubią lubią iść własną drogą.
Nie jestem reżyserem, a jedynie fotografem. Obserwatorem, który chętnie uwieczni Wasz najważniejszy dzień w życiu, takim.. jaki faktycznie był.

Chcę żeby zdjęcia, które dla Was wykonam, były miłym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia, i towarzyszyły Wam przez te wszystkie wspólne lata.
Ponoć jestem miły i komunikatywny, a moja obecność nieco rozładowuje napięcie.
Jeśli więc szukacie kogoś takiego jak ja, to zapraszam do współpracy 🙂

A teraz faktycznie kilka słów o mnie.
Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy jakie wychodzą spod mojej ręki nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna jaką nabyłem przez ostatnie lata zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią ślubną, mody oraz portretową. Fotografuję głównie w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolsce. Praca w grupie osób zarówno podczas planu zdjęciowego, czy też reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

Jestem również autorem kilku wystaw:

„Post-Fundamenty” – Tarnów, 2011 r.

„Fotografie” – Zakliczyn, 2012 r.

„Instynkt Przetrwania” – Kraków, 2013 r.