O MNIE

fotograf-tarnow

Mateusz Zaczkiewicz

Fotograf, tarnowianin, rocznik 1987.

O mnie słów kilka, a raczej – o sposobie mojej pracy.
Fotografując reportaż ślubny staram się być całkowicie niewidoczny. Nie ingeruję znacząco w bieg wydarzeń, które lubią lubią iść własną drogą.
Nie jestem reżyserem, a jedynie fotografem. Obserwatorem, który chętnie uwieczni Wasz najważniejszy dzień w życiu, takim… jaki faktycznie był.

Chcę, żeby zdjęcia, które dla Was wykonam, były miłym wspomnieniem tego wyjątkowego dnia i towarzyszyły Wam przez te wszystkie wspólne lata.
Ponoć jestem miły i komunikatywny, a moja obecność nieco rozładowuje napięcie. Jeśli więc szukacie kogoś takiego, jak ja, to zapraszam do współpracy. 🙂

A teraz, faktycznie – kilka słów o mnie.
Swoją przygodę z fotografią rozpocząłem od kilku amatorskich zdjęć, przypadkowo wykonanych podczas jednego z jesiennych spacerów. Dziś obrazy, jakie wychodzą spod mojej ręki, nie są już dziełem przypadku. Dojrzałość fotograficzna, jaką nabyłem przez ostatnie lata, zaowocowała dyplomem Artysty Fotografika, który uzyskałem w 2013 roku.

Na co dzień jednak zajmuję się głównie fotografią ślubną, mody oraz portretową. Fotografuję głównie w Tarnowie, Dąbrowie Tarnowskiej oraz Małopolsce. Praca w grupie osób, zarówno podczas planu zdjęciowego, jak i reportażu ślubnego ciągle motywuje mnie do podejmowania nowych wyzwań. Fotografia to mój obecny zawód, moje hobby i moja pasja. Zapraszam wszystkich do współpracy ze mną, a efektami dotychczasowej pracy dzielę się z Wami w moim Portfolio.

Jestem również autorem kilku wystaw:

„Post-Fundamenty” – Tarnów, 2011
„Fotografie” – Zakliczyn, 2012
„Instynkt Przetrwania” – Kraków, 2013